Kvalitné šperky s tradíciou!


Klenotníctvo AMARIONE bolo založené na základe dlhoročných skúseností v oblasti predaja zlatých šperkov, diamantových šperkov, šperkov s drahokamami a strieborných šperkov. Spolupracujeme s renomovanými zahraničnými ale i domácimi výrobcami, aby sme na slovenský trh prinášali krásu a kvalitu. Všetky šperky predávané v internetovom obchode www.amarione.sk sú označené platným štátnym puncom Slovenskej republiky alebo nezávislým orgánom iného členského štátu EÚ, ktorý má ekvivalentný systém puncovníctva aký je u nás.

Sme výhradnými zástupcami svetových značiek Moraglione 1922Giorgio Fedon 1919, určujúcich trend vo svojich oboroch. Ich produkty oslovia ľudí, ktorí sa neuspokoja s priemernosťou, ale hľadajú luxus a originalitu.

Naším cieľom je ponúknuť našim zákazníkom kvalitné šperky nadčasového a zároveň moderného dizajnu trvalej hodnoty, ktoré sa dedia z generácie na generáciu, ako sa to deje už po stáročia. Krásne hodnotné šperky si so svojím majiteľom nadviažu osobný vzťah a sú s ním po celý jeho život. Je to majetok, ktorý sa ako dedičstvo stáva rodinným klenotom s tradíciou.

Naše klenotníctvo AMARIONE úspešne funguje ako kamenný obchod na adrese Laurinská 15, 811 01 Bratislava. Aby sme mohli naše šperky odprezentovať čo najširšiemu okruhu zákazníkov, ponúkame ich aj v našom internetovom obchode www.amarione.sk.

Ďakujeme za Vašu priazeň!

 

Sme registrovaní Puncovým úradom


Puncový úrad