Doprava a platba


Doprava


Doručenie tovaru zabezpečuje predávajúci expresnou zásielkovou službou v rámci SR, ČR a ostatných členských štátov Európskej únie vždy BEZPLATNE.

Spôsob doručenia tovaru si volí kupujúci sám cez formulár objednávky v e-shope alebo pri inom spôsobe komunikácie. Kupujúci si môže zvoliť spôsob doručenia tovaru, a to:

  • osobný odber (v kamennej predajni predávajúceho počas otváracích hodín na adrese: Amarione, Laurinská 15, 811 01 Bratislava)
  • expresnou zásielkovou službou (kuriérom)

Doručovanie expresnou zásielkovou službou je vykonávané kuriérom, ktorý Vám prinesie tovar na Vami určené miesto v objednávke. Ak ste si tovar objednali na dobierku, je vhodné mať pri sebe potrebnú hotovosť. Kuriér doručuje zásielky v pracovnom čase od 8:00 do 18:00 hod. cez pracovné dni, preto treba ako adresu doručenia zadávať miesto, na ktorom sa obvykle cez pracovné dni nachádzate (môže to byť hoc aj adresa pracoviska). Kuriér nedoručuje počas dní pracovného pokoja a voľna a štátnych sviatkov.

Pri tovare, ktorý sa nachádza na sklade, je dodanie zabezpečené do 4 pracovných dní. Pri tovare, ktorý nie je dostupný do 4 dní, je dodacia lehota štandardne do 7, 14, 24 až 30 pracovných dní od potvrdenia objednávky predávajúcim, v závislosti od druhu objednaného tovaru.

Pri zákazkovej výrobe je kupujúcemu zaslaná na jeho e-mailovú adresu informácia o cene tovaru a termíne dodania tovaru, pričom predávajúci začne výrobu realizovať až po obdržaní zálohy za tovar, na výške ktorej ako aj na spôsobe jej úhrady sa predávajúci s kupujúcim vopred dohodnú.

Lehota na dodanie tovaru začína plynúť okamihom potvrdenia objednávky predávajúcim.

Spôsob platby


Kupujúci za tovar objednaný v našom internetovom obchode www.amarione.sk môže platiť nasledovnými spôsobmi:

1. CardPay (VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, Diners Club International)
2. TatraPay
3. SporoPay
4. ePlatby VÚB
5. ČSOB Platobné tlačítko
6. Platba prevodom
7. Platba pri prevzatí tovaru – dobierka

CardPay (platobná karta Online)


CardPay


CardPay je platobná brána prevádzkovaná spoločnosťou Tatrabanka a.s. a slúži ako platobný portál pre platobné karty typu VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, Diners Club International. Nezáleží na tom, v ktorej banke je Vaša karta vydaná, stačí, aby ste na nej mali povolenú platbu cez internet a nastavený dostatočný limit na internetové platby. V prípade, že ste si zvolili tento spôsob platby, po dokončení objednávky budete presmerovaný na platobnú bránu CardPay, v ktorej zadáte príslušné údaje zo svojej karty podľa pokynov. Tento spôsob je veľmi obľúbený aj preto, že Vám dovolí uhradiť objednávku aj zo zahraničného účtu bez medzinárodných poplatkov, ktoré by ste inak zaplatili pri medzinárodnom medzibankovom prevode.

Poznámka k elektronickým platbám: V žiadnom prípade sa nedostaneme k Vašim prihlasovacím údajom k účtu či údajom o Vašej karte, tie vypĺňate vždy až na zabezpečenej stránke príslušnej banky.

TatraPay


TatraPay


TatraPay je spôsob platby pre klientov a držiteľov účtu v Tatrabanke. Je rýchlejší ako klasický internetbanking, lebo nemusíte vypĺňať platobný príkaz, ale banka ho vyplní za Vás na základe údajov z objednávky. Po dokončení objednávky budete presmerovaný na platobnú bránu Tatrapay spoločnosti Tatrabanka a.s., kde po prihlásení sa dokončíte svoju platbu. Prosíme, venujte pozornosť prípadným uzávierkovým hodinám svojej banky (väčšinou v nočných hodinách), kedy nemôže byť platba okamžite realizovaná.

Poznámka k elektronickým platbám: V žiadnom prípade sa nedostaneme k Vašim prihlasovacím údajom k účtu či údajom o Vašej karte, tie vypĺňate vždy až na zabezpečenej stránke príslušnej banky.

SporoPay


SporoPay


SporoPay je spôsob platby pre klientov a držiteľov účtu v Slovenskej sporiteľni. Je rýchlejší ako klasický internetbanking, lebo nemusíte vypĺňať platobný príkaz, ale banka ho vyplní za Vás na základe údajov z objednávky. Po dokončení objednávky budete presmerovaný na platobnú bránu SporoPay, kde po prihlásení sa dokončíte platbu. Prosíme, venujte pozornosť prípadným uzávierkovým hodinám svojej banky (väčšinou v nočných hodinách), kedy nemôže byť platba okamžite realizovaná.


Poznámka k elektronickým platbám: V žiadnom prípade sa nedostaneme k Vašim prihlasovacím údajom k účtu či údajom o Vašej karte, tie vypĺňate vždy až na zabezpečenej stránke príslušnej banky.

ePlatby VÚB


ePlatby


VÚB eplatby je spôsob platby pre klientov a držiteľov účtu vo VÚB. Je rýchlejší ako klasický internetbanking, lebo nemusíte vypĺňať platobný príkaz, ale banka ho vyplní za Vás na základe údajov z objednávky. Po dokončení objednávky budete presmerovaný na platobnú bránu VÚB eplatby, kde po prihlásení sa dokončíte platbu. Prosíme, venujte pozornosť prípadným uzávierkovým hodinám svojej banky (väčšinou v nočných hodinách), kedy nemôže byť platba okamžite realizovaná.

Poznámka k elektronickým platbám: V žiadnom prípade sa nedostaneme k Vašim prihlasovacím údajom k účtu či údajom o Vašej karte, tie vypĺňate vždy až na zabezpečenej stránke príslušnej banky.

ČSOB Platobné tlačítko


ČSOB Platobné tlačítko


ČSOB Platobné tlačítko je spôsob platby pre klientov a držiteľov účtu v ČSOB. Je rýchlejší ako klasický internetbanking, lebo nemusíte vypĺňať platobný príkaz, ale banka ho vyplní za Vás na základe údajov z objednávky. Po dokončení objednávky budete presmerovaný na platobnú bránu ČSOB Platobné tlačítko, kde po prihlásení sa dokončíte platbu. Prosíme, venujte pozornosť prípadným uzávierkovým hodinám svojej banky (väčšinou v nočných hodinách), kedy nemôže byť platba okamžite realizovaná.

Poznámka k elektronickým platbám: V žiadnom prípade sa nedostaneme k Vašim prihlasovacím údajom k účtu či údajom o Vašej karte, tie vypĺňate vždy až na zabezpečenej stránke príslušnej banky.

Platba prevodom/vkladom


Prevodom


Ide o platbu vopred. Ak si zvolíte platbu prevodom cez internetbanking alebo vkladom na náš účet, na Vašu e-mailovú adresu Vám zašleme údaje k úhrade. Sumu uhradíte prevodom/vkladom na náš účet, pričom nezabudnite pozorne vypísať okrem čísla účtu aj variabilný symbol. Po pripísaní prostriedkov na náš účet Vám vyexpedujeme objednávku.

Nezabudnite, že termín dodania závisí od obdržania platby. Niekedy môže pripísanie prostriedkov trvať viac ako deň, keď platbu posielate z účtu inej banky.
Ak nedostaneme platbu do piatich dní od potvrdenia objednávky, považujeme objednávku za zrušenú. Budeme Vás však kontaktovať, aby sme sa uistili, či nejde o technický problém.

Platba pri prevzatí tovaru – dobierka


Tovar uhradíte pri doručení dopravnej spoločnosti, čiže kuriérovi, ktorý Vám prinesie tovar. V tomto prípade je vhodné mať pri sebe potrebnú hotovosť. Kuriér doručuje zásielky v pracovnom čase od 8:00 do 18:00 hod. cez pracovné dni, preto treba ako adresu doručenia zadávať miesto, na ktorom sa obvykle cez pracovné dni nachádzate (môže to byť hoc aj miesto pracoviska). Kuriér nedoručuje počas dní pracovného pokoja a voľna a štátnych sviatkov.

Bezpečnosť a funkčnosť online platieb


Všetky platobné brány (CardPay, TatraPay, SporoPay, ePlatby VÚB, ČSOB Platobné tlačítko) sú v správe jednotlivých bánk uvedených pri každej platbe. Po presmerovaní na platobnú bránu vykonávate platbu na internetových stránkach spomenutých bánk, a tie zodpovedajú za ich bezpečnosť. Predávajúci nemá na platobné brány žiaden dosah a v prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa ich fungovania je potrebné kontaktovať Vašu banku.

Výber a platba tovaru osobne v predajni Amarione


V predajni AMARIONE, Laurinská 15, 811 01 Bratislava môžete okrem hotovosti platiť platobnými kartami VISA, VISA Electron, V Pay, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic, Diners Club, American Express.
Kedy je lepšie využiť osobný výber tovaru?

  • Keď nechcete platiť vopred za tovar, ktorý ste nevideli naživo.
  • Keď si nie ste úplne istí výberom a chcete sa pred kúpou poradiť s predajcom.
  • Keď kúpu výnimočného šperku chcete spojiť s prehliadkou starého mesta Bratislava. Naša predajňa sa nachádza v historickom centre Bratislavy.

Otváracia doba

PO-PI10:00 - 19:00
SO10:00 - 17:00
NEzatvorené

Viac informácií


Ak máte doplňujúce otázky, bližšie informácie Vám radi poskytneme v našej predajni Amarione Laurinská 15, 811 01 Bratislava osobne alebo telefonicky na čísle +421 2 5263 5442 /pondelok až piatok 10:00-19:00 hod. a v sobotu 10:00-17:00 hod./, prípadne na našej e-mailovej adrese amarione@amarione.sk.